Vegan Kozmetik Markası, Noel için 12 Hayvan Evlat Edindi

0
3636

Erdem Aydoğdu
Mullein & Sparrow markası, Farm Sanctuary isimli kuruluş tarafından kurtarılan tavuk, dana, koyun ve daha birçok hayvan için sponsorluk desteği veriyor.

Brooklyn, New York merkezli vegan cilt bakım markası, 25 Aralık tarihine kadar 12 gün boyunca her gün bir hayvanı evlat edineceklerini açıkladı. Farm Sanctuary organizasyonu ile birlikte çalışıyor ve kurtarılan hayvanlar için sponsor olarak bu hayvanlara yuva, yiyecek ve bakım desteği sağlıyorlar.

Şimdiye kadar evlat edinilen hayvanlar, horoz Luther ve keçi Autumn; gelecek günlerde Mullein & Sparrow eşek Dorado, horoz Li Mu Bai, hindi Madeline, ördek Artemis, kuğu Mother, Koyun Vera Jo, tavuklar Sunshine ve Merryweather ve – mezbahadan kaçtıktan sonra komedyen Jon Stewart ve eşi tarafından kurtarılan – dana Frank’i de evlat ediniyor olacaklar.

Güzellik markasının kurucusu Anit Hora; “Konuşabilme önceliğine sahip olanların, her türlü platformda konuşamayanların sesi olması gerektiğine inanıyoruz” diyor.

Firma ayrıca evlat edinilen hayvanların hikayesini de blog’unda paylaşarak müşterilerini de benzer şekilde hareket etmeye teşvik edecek ve çeşitli promosyon ve hediyelerle bunu destekleyecek.

Kaynak: http://vegnews.com/articles/page.do?pageId=8763&catId=1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here